تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 11:16

کد مطلب: 48064 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نصب 161 دکل مخابراتی ویژه مدیریت بحران

مازندشورا: شهردارآنلاین: 161 دکل مخابراتی خود ایستا به منظور ایجاد بستر سیستم ارتباطی مستقل ، برقراری ارتباط رادیویی، آژیر اطلاع رسانی و هشدار در هنگام حوادث و سوانح در پایگاه های مدیریت بحران شهر تهران و برخی نقاط شهر تهران نصب می شود.

مازندشورا:در جلسه مشترک سازمان و شرکت ارتباط مشترک شهر تهران و مدیران فنی اپراتورها در خصوص ایجاد بستر سیستم ارتباطی پایدار در زمان بحران بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست، احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به اهمیت تامین ارتباطات پایدار در شرایط وقوع بحران های طبیعی اشاره کرد و گفت: تامین ارتباط پایدار و  پایش لحظه به لحظه حوادث و سوانح ، اطلاع رسانی و هشدار به هنگام به مردم و سازمان های تخصصی در خصوص قطع شریان های حیاتی از اهمیت بسیاری برخواردار است و با توجه به اینکه در سوانح طبیعی ممکن است بخشی از زیرساخت های ارتباطات موجود آسیب ببیند و یا با ترافیک بالا عملا از مدار خارج شود، بنابراین باید زیرساخت های مناسب ویژه ارتباطات مدیریت بحران از هم اکنون پیش بینی و تامین شود.

جانشین شهردار در شورای هماهنگی مدیریت بحران با اشاره به اینکه پایگاه های مدیریت بحران مکان های مناسبی برای استقرار دکل های مخابراتی خود ایستا به شمار می آید، گفت: از اواسط اردیبهشت ماه مرحله نصب و راه اندازی  دکل های مخابراتی خود ایستا در این پایگاه ها آغاز و با همکاری اپراتورها و شرکت ارتباط مشترک شهر بخش قابل توجهی از نیازهای ارتباط مخابراتی در زمان بحران تامین خواهد شد.

محمد رضا قنادان مدیر عامل شرکت ارتباط مشترک شهر تهران، در این خصوص گفت: ایجاد زیر ساخت های سامانه ارتباطی بحران، اولویت نخست این شرکت در سال جدید است و این شرکت برای هرگونه همکاری در جهت اجرای کامل و سریع این طرح آمادگی دارد.

بر اساس گزارش مدیریت بحران شهر تهران، در این نشست همچنین اعلام شد که 161 نقطه برای راه اندازی اولیه ارتباطات پایدار در زمان بحران و نیز استقرار شبکه شتاب نگاری، سامانه پایش تصویری شهر، سامانه هشدار سریع زمین لرزه و سیستم های اطلاع رسانی میان سازمان های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شناسایی شده که از این تعداد 113 دکل آن در پایگاه های مدیریت بحران مناطق و مابقی در سایر محل های مناسب نصب می شود و به این ترتیب مدیریت بحران پایتخت از یک شبکه مستقل ارتباط مخابراتی امن و پایدار در زمان بحران برخوردار خواهد شد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بحران #مدیریت #ارتباط #مخابراتی #پایدار #ارتباطات #تهران #تامین #مشترک #پایگاه #سامانه #زیرساخت #مناسب #شورای #هماهنگی #ایستا #شورا #همکاری #اینکه #استقرار #اشاره #ارتباطی #سیستم #ایجاد #اپراتورها #اهمیت #طبیعی #رسانی #اطلاع #سوانح #هشدار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نصب 161 دکل مخابراتی ویژه مدیریت بحران

*

*


X https://sport45.site/