مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48545 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجوز فعالیت بانوان در بخش حمل و نقل عمومی   در بهشهر صادر شد

برای نخستین‌بار

مجوز فعالیت بانوان در بخش حمل و نقل عمومی در بهشهر صادر شد

مازندشورا: سرپرست سازمان حمل و نقل بهشهر از فعالیت راننده زن در تاکسی بی‌سیم خبر داد و گفت: مجوز فعالیت بانوان در بخش حمل و نقل عمومی و تاکسی بی‌سیم برای نخستین‌بار در بهشهر صادر شد.

مازندشورا:محمدرضا مومنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از شهرستان بهشهر از شروع به کار راننده زن در در بخش حمل و نقل عمومی و تاکسی بی‌سیم خبر داد و گفت: با صدور مجوز رانندگی بانوان در بخش حمل و نقل عمومی تاکسی شهری و تاکسی بی‌سیم بخشی از دل نگرانی بانوان دربحث امنیت مرتفع می‌شود.

وی با اشاره به افزایش تقاضای مردمی مبنی بر لزوم راننده زن در بخش حمل و نقل، بیان کرد: در اولین گام و به‌صورت آزمایشی مجوز فعالیت یک راننده خانم در تاکسی بی‌سیم صادر شد و بر آنیم از توان بانوان در بخش حمل و نقل عمومی بیشتر استفاده شود.

سرپرست سازمان حمل و نقل بهشهر افزود: با توجه به افزایش میزان درخواست و در صورت رضایتمندی مردم فهیم بهشهر در خصوص حضور بانوان در تاکسی بی‌سیم و بخش حمل و نقل عمومی تاکسی شهری قطعا تهمیدادتی در این خصوص اندیشیده می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه برنامه اصلی ما حضور زنان در تاکسی شهری است، تصریح کرد: گواهینامه ب دو، تایید اماکن و تاهل از مهم‌ترین اصول و شرایط فعالیت بانوان در بخش حمل و نقل و تاکسی بی‌سیم است و بانوان حائز شرایط می‌توانند نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام کنند.

وی در پایان افزود: سید ربابه اسلامی نخستین بانوان بهشهری است که از روز گذشته فعالیت خود را در تاکسی بی‌سیم آغاز کرده است.

 

86049/ج

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکسی - بانوان - بی‌سیم - فعالیت - عمومی - بهشهر - راننده - شرایط - افزود - افزایش -

نظر شما در مورد : مجوز فعالیت بانوان در بخش حمل و نقل عمومی در بهشهر صادر شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*