مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48546 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آسیب‌دیدگان مسائل اجتماعی همان کشته‌های جنگ نرم هستند/ معرفی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شهر پول

فرمانده بسیج ناحیه مقاومت نوشهر:

آسیب‌دیدگان مسائل اجتماعی همان کشته‌های جنگ نرم هستند/ معرفی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شهر پول

مازندشورا: فرمانده بسیج ناحیه مقاومت نوشهر با تأکید بر اینکه جنگ نرم، جنگ جدی است و باید مراقب باشیم، افزود: اگر در جامعه مفاسد اخلاقی، طلاق و آسیب‌های اجتماعی زیاد شدند در حقیقت همه اینها کشته‌های جنگ نرم است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، حسین جناسمی عصر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شهر پول که با حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر بخش کجور در سالن اجتماعات آموزش و پرورش پول برگزار شد با اشاره به اینکه امام (ره) با تیزهوشی بی‌بدیل خود بسیج مستضعفین را یاری کرد، اظهار کرد: زمانی از طریق پایگاه‌های مقاومت، نیروها برای مبارزه با دشمن در جبهه دفاع مقدس حاضر شدند و صحنه‌های عاشورایی آفریدند و ثابت کردند یاران عاشورایی امام زمان (عج) هستند و پس از جنگ، همین بسیجیان در قالب اردوهای جهادی و کارهای عام‌المنفعه به عمران و آبادانی کشور کمک کردند.

وی با بیان اینکه جنگ‌ها به سه دسته جنگ سخت، نیمه‌سخت و نرم تقسیم می‌شوند، افزود: در جنگ سخت دشمن مشخص است و زیرساخت‌های کشور، شهرها و خانه‌های مردم آماج حملات دشمن قرار گرفتند و خراب شدند و جوانان ما در خط مقدم مبارزه با دشمن به شهادت رسیدند.

فرمانده بسیج ناحیه مقاومت شهرستان نوشهر، گفت: اما جنگ نیمه‌سخت مانند فتنه کوی دانشگاه در سال 78، فتنه سال 88 است و هر جا انقلاب اسلامی دچار خطر شود نخستین کسی که سینه‌اش را سپر می‌کند، بسیج است.

وی تصریح کرد: جنگ سوم، جنگ نرم است که در پشت همه این جنگ‌های نرم سرویس‌های امنیتی دشمن و در رأس آن شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار قرار دارد.

جناسمی با اشاره به اینکه دشمن در جنگ سخت و نیمه‌سخت موفق نشد و به جنگ نرم روی آورد تا ایمان مردم را دچار خدشه کند، بیان کرد: شبکه‌های اجتماعی آسیب‌های زیادی به خانواده‌‌ها زده است و ضروری است مسؤولان شبکه‌های مجازی بومی و محلی را طراحی کنند زیرا استفاده از شبکه مجازی بومی و ملی موجب ایجاد امنیت برای مردم می‌شود.

وی عنوان کرد: دشمن از طریق همین شبکه‌های اجتماعی ذائقه مردم ما در بحث غذاها و پوشاک و امثالهم را متوجه می‌شوند و همین موضوع را در برنامه‌ریزی‌های خود قرار می‌دهند.

فرمانده بسیج ناحیه شهرستان نوشهر تأکید کرد: امروز مهم‌ترین وظیفه بسیج مبارزه با جنگ نرم دشمن و آگاهی و بصیرت دادن به مردم و خانواده‌ها است تا از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود.

وی با تأکید بر اینکه جنگ نرم، جنگ جدی است و باید مراقب باشیم، افزود: اگر در جامعه مفاسد اخلاقی، طلاق و آسیب‌های اجتماعی زیاد شدند در حقیقت همه اینها کشته‌های جنگ نرم است.

جناسمی با بیان اینکه بسیج باید وسط میدان باشد و دغدغه داشته باشد، اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر باید فعال شود گسترش یابد و البته این به معنای دستگیر کردن نیست بلکه تذکر دادن است.

وی گفت: امنیت امروز را مرهون خون شهدا هستیم و باید راه شهدا را ادامه دهیم تا شرمنده آنها نباشیم.

به گزارش فارس در پایان این مراسم با حکم حسین جناسمی فرمانده بسیج ناحیه مقاومت نوشهر،  «سید امیرعلی موسوی‌میرکلایی» به سمت فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شهر پول منصوب شد.

86019


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مقاومت - فرمانده - اجتماعی - اینکه - نوشهر - ناحیه - جناسمی - شبکه‌های - آسیب‌های - نیمه‌سخت - مبارزه - شهرستان - امروز - مجازی - کشته‌های - شورا - امنیت - گزارش - تأکید - می‌شوند - پایگاه‌های - اظهار - عاشورایی - اشاره - افزود -

نظر شما در مورد : آسیب‌دیدگان مسائل اجتماعی همان کشته‌های جنگ نرم هستند/ معرفی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) شه...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*