تاریخ انتشار : شنبه 15 اردیبهشت 1397 - ساعت : 19:07

کد مطلب: 49078 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارگران شهرداری دیر تجلیل شدند

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست شهرداری تهران با اشاره به تامین بودجه و مذاکرات صورت گرفته به منظور خرید خانه نیمایوشیج، گفت: به محض خریداری این خانه مرمت آن از سوی شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری منطقه یک آغاز می شود.به مناسبت هفته کار و کارگر روز یکشنبه در آیینی از 110 کارگر فضای سبز، خدمات شهری و آتش نشانی شهرداری بندردیر تجلیل شد.

مازندشورا: امام جمعه دیر در این آیین که در مجتمع هنری نفت شهردیر برگزار شد، گفت: کارگران تلاش گران عرصه اقتصادی هستند و برای حفظ آبرو و عزت خود کار و تلاش می کنند.
حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: دنبال پشت میزنشینی و استخدام دولتی بودن مشکل امروز جوانان جامعه در زمینه اشتغال است. 
وی با اشاره به حمایت از کالای ایرانی گفت: همه مردم و مسئولان متوجه باشند که با خرید کالای خارجی کارخانه ها تعطیل و کارگران بیکار می شوند.
شهردار بندردیر گفت: روز جهانی کار و کارگر فرصتی مغتنم برای تکریم و نکوداشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی است. 
علی ابراهیمی افزود: کارگران شهرداری دیر متعهد، پرتلاش و مسئولیت پذیر هستند و در پیشبرد و انجام خدمت به مردم تلاش خوبی دارند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیر گفت: در این شهرستان یکهزار و 621 کارگاه فعال و 9 هزار و 326 کارگر بیمه شده تامین اجتماعی هستند.
الیاس شه دوست افزود: بر اساس سرشماری سال 1395 یکهزار و 588 نفر بیکار در شهرستان وجود دارد که از این شمار 886 شهری و 702 نفر روستایی هستند.
وی گفت: در سال گذشته 519 بازرسی اداری و موردی توسط کارشناسان این اداره در شهرستان انجام گرفته است.
در این آیین با لوح سپاس و هدایایی از 110 کارگر شهرداری تجلیل شد.
دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب مرکز استان بوشهر قراردارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کارگران #کارگر #شهرستان #افزود #شهرداری #یکهزار #اجتماعی #بیکار #تجلیل #کالای #اداره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کارگران شهرداری دیر تجلیل شدند

*

*


X https://sport45.site/