تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 49794 چاپ به اشتراگ گذاشتن

9 مدرسه در شهرری بهسازی شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 20 (شهرری) گفت: در قالب طرح ویژه حمایت از مدارس محله های کم برخوردار، 9 مدرسه در شهرری با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون ریال با مشارکت شهرداری تهران بهسازی شد.

مازندشورا:سید احمد صفوی اظهار کرد: این 9 مدرسه در محله های بهشتی و جوانمرد قصاب در قالب طرح ویژه نگهداشت شهر و حمایت از مدارس محله های کم برخوردار در دستور کار مدیریت شهری این منطقه قرار گرفت.
وی تصریح کرد: مدارس طاهباز، شهید ثانی، نسیبه، حضرت رقیه(س)، شهید جدلی، عرفان، شاکری، حبیب ابن مظاهر و چیت ری از فضاهای آموزشی منطقه 20 در طرح حمایت ویژه از مدارس محله های کم برخوردار محسوب می شوند.
وی افزود: روکش آسفالت، بازسازی سرویس بهداشتی، ایزوگام، رنگ آمیزی، کف پوش سالن، حفاظ در و دیوار از جمله فعالیت های عمرانی انجام شده در این مدارس است.
شهردار منطقه 20 نقش دانش آموزان را در ترویج حقوق شهروندی بسیار مهم دانست و گفت: علاوه بر اقدامات عمرانی، بخش اعظمی از برنامه های فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری نیز در مدارس و با مشارکت دانش آموزان اجرا می شود.
شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.
منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مدارس #منطقه #ناحیه #مدیریت #پرورش #آموزش #تهران #آموزش و پرورش #محدوده #دارای #آموزان #حمایت #شهرری #برخوردار #عمرانی #مدرسه #شهرستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 9 مدرسه در شهرری بهسازی شد

*

*


X https://sport45.site/