تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49807 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اماکن ورزشی شهرداری در اختیار زنان قرار گیرد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران گفت: انتخاب مدیران مجموعه های ورزشی زیر نظر شهرداری از بین زنان، زمینه ساز تقویت ورزش بانوان خواهد شد.

مازندشورا:مجید فراهانی در شصت  سومین جلسه شورا با  اشاره به قهرمانی تیم قوتسال بانوان در آسیا گفت : دختران ایران زمین بار دیگر حماسه آفریدند؛ قهرمانی زنان کشورمان را در مسابقات آسیایی، به مردم شریف ایران زمین، جامعه ورزش و خانواده های این عزیزان را تبریک و شادباش می گویم.

 وی ادامه داد: این پیروزی غرور آفرین نشاندهنده خود باوری جامعه ورزش زنان کشور است که به رغم تحدیدهایی که وجود داشت توانستند پرچم کشور عزیزمان را بر فراز قله های آسیایی درآورند.

فراهانی اظهار داشت: باور به توانایی و ظرفیت  جوانان کشور وجود دارد اما امید است که مورد توجه مسئولان کشور قرار بگیرد. در این راستا شهرداری تهران مجموعا با دارا بودن ۴۰۰ اماکن ورزشی در سطح تهران، نقش مهمی در گسترش ورزش بانوان در کشور می تواند ایفا کند. در این زمینه لازم است کلیه اماکن ورزشی سطح تهران در اختیار بانوان قرار بگیرد. خصوصا در المپیادهای ورزشی شهرداری، نقش ویژه و موثری در گسترش ورزش بانوان ایفا خواهد کرد.

فراهانی گفت: مجموعه سازمان ورزش با تمهیداتی که می اندیشد سهم خود را در گسترش ورزش ایفا کند. لازم است تمهیدی اندیشیده شود که در سطوح مختلف مدیریتی سازمان و اماکن ورزشی شهرداری تهران، حداقل یک سوم مدیران این مجموعه ها از زنان انتخاب شود تا بدین ترتیب از ظرفیت ورزش زنان در سطح کشور استفاده کنیم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ورزشی #تهران #اماکن #بانوان #شهرداری #فراهانی #گسترش #مجموعه #بگیرد #جامعه #قهرمانی #اختیار #آسیایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اماکن ورزشی شهرداری در اختیار زنان قرار گیرد

*

*


X https://sport45.site/