مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 51001 -تاریخ انتشار : جمعه 25 خرداد 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عید فطر عید بازگشت به فطرت و روز عفو بخشش است

امام جمعه شهرستان نور:

عید فطر عید بازگشت به فطرت و روز عفو بخشش است

مازندشورا: امام جمعه شهرستان نور با بیان اینکه از صفات روزه داربا تقوی عفو و گذشت در این روز نورانی است، گفت: عید فطر عید بازگشت به فطرت و روز عفو بخشش است.

مازندشورا:
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت الاسلام قنبرعلی احمدی در خطبه‌های نماز عیدفطر در جمع نماز گزاران نوری در مصلی الغدیر این شهرستان با توصیه و دعوت به رعایت تقوی الهی، انجام واجبات، ترک محرمات و دوری از گناه و تبریک عید سعید فطر، اظهار کرد: از صفات روزه داربا تقوی عفو و گذشت در این روز نورانی است.
وی افزود: عید فطر روز دریافت پاداش از پروردگار عالم است، خداوند در این روز همه گناهان و لغزش‌های روزه‌داران را می‌بخشد اما ما باید تلاش کنیم تا این عبادت یک‌ماه برای 11 ماه باقیمانده ره توشه باشد.
امام جمعه شهرستان نور با تاکید بر رحم کردن نسبت به همدیگر، احسان به خانواده و صله ارحام، تصریح کرد: این امور توصیه دین و پیشوایان ما است و ما وظیفه داریم به آن عمل کنیم و امروز یکی از روزهای مناسب برای صله ارحام است.
احمدی خاطر نشان کرد: خداوند در این روز عبادت ما را پذیرفته و ما باید تلاش کنیم تا هر روز ما عید باشد و گناه در زندگی ما نباشد.
خطیب نماز عید شهرستان نور در پایان با قدردانی از تلاش همه مسوولان بر ضرورت وحدت در جامعه تاکید کرد و گفت: مسوولان تلاش کنند تا با افزایش اعتماد مردم وحدت بین خود و مردم را تقویت کنند زیرا تنها راه نجات جامعه وحدت و انسجام است.


86023


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - ارحام - مسوولان - جامعه - تاکید - عبادت - احمدی - توصیه - خداوند -

نظر شما در مورد : عید فطر عید بازگشت به فطرت و روز عفو بخشش است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*